BİZİ TANIYIN
FAALİYET ALANLARIMIZ
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

PROFESYONELLER İÇİN
KARİYER İMKANLARI

 • İŞE ALIM SÜREÇLERİ

  Gümüş Grup olarak çağdaş işe alım tekniklerini kullanarak doğru pozisyona doğru adayları yerleştirme prensibiyle çalışmaktayız.

  Grubumuza güç katacağına inandığımız yetenekleri işe alırken pozisyonun gereklerine göre çeşitli araçlarla işe alım sürecimizi yürütürüz.

  İşe Alım süreçlerimizde pozisyonun gereklerine ve ihtiyaca göre; yetkinlik bazlı mülakat, grup mülakatı, değerlendirme merkezi gibi araçlar kullanırken, pozisyonun ihtiyacına göre genel yetenek sınavları, yabancı dil sınavı ve kişilik envanteri uygulamaları da yer almaktadır.

  Tüm bu değerlendirmeler sonucunda pozisyona uygun bulunan adaylarımıza referans araştırma süreci tamamlandıktan sonra iş teklifimizi sunarız.

  İşe başlangıçlarda kapsamlı bir oryantasyon programı yürütülmektedir. Oryantasyon programlarımız İstanbul Merkez Ofis ve Amasya / Merzifon Fabrika lokasyonları için ayrı ayrı planlanmaktadır. Oryantasyon süreçlerinde şirket içi departman uzmanlıkları hakkında bilgi verilmesinin yanı sıra şirketler grubu organizasyon yapısı ve şirket kültürü hakkında da kapsamlı bilgilendirmeler yapılmasını önemseriz.

  Açık Pozisyonlar »

  PERFORMANS YÖNETİMİ

  Hayatımızda BİRİ var!

  Hedef ve Yetkinlik bazlı kurgulanmış olan performans sistemimizi SAP Success Factors Performans Modülü ile grup şirketlerimizde BİRİ adıyla hayat bulmuştur.

  Sistem kendi içinde; hedef belirleme, hedef takibi, ara dönem ve sene sonu değerlendirmeleri ile aksiyon ve geri bildirim süreçlerinden oluşmaktadır.

  Hedefimiz; grup şirket stratejileri doğrultusunda üst yönetim tarafından belirlenen hedeflerin, tüm çalışanlar seviyelerine yaygınlaştırılması, çalışanların performanslarının ortak ilkeler çerçevesinde objektif olarak yönetilmesi ve performansta en üst seviyenin yakalanmasıdır.

 • Politikalarımız Koşullar ve Şartlar Kişisel Verilerin Korunması Çerez Politikası

  Copyright © 2018 Gümüş Grup. Tüm hakları saklıdır. Görsel ve içerik kopyalamak yasaktır !Copyright © 2018 Gümüş Grup.
  YUKARI